© Yasuyoshi Chiba/Duckrabbit
© Peter Casaer
© Nichole Sobecki

BUĎTE V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC.
STAŇTE SE PRAVIDELNÝM DÁRCEM!


Proč se stát pravidelným dárcem?

Pravidelné dárcovství prostřednictvím trvalého příkazu patří mezi nejefektivnější způsoby podpory, protože pomáhá významně snižovat naše náklady spojené se získáváním další finanční podpory. Pravidelní dárci současně poskytují organizaci potřebnou finanční stabilitu a umožňují nám okamžitě reagovat na nové akutní krize takřka kdekoli ve světě a přinášet zdravotnickou a humanitární pomoc těm nejohroženějším.

Chci přispět pouze jednorázově.

PŘIHLÁŠKA PRAVIDELNÉHO DÁRCE

Váš dar:
Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme, že jste se rozhodli pomáhat s námi!

Kontaktní údaje:
Údaje o platbě:


Údaje o bankovním spojení a Vašem osobním variabilním symbolu pro správné nastavení trvalého příkazu Vám zašleme v potvrzovacím e-mailu.


Kde jste se dozvěděl/a o možnosti pravidelného dárcovství?Informace:

Komentář/Vzkaz:

Právní informace: Odesláním přihlášky souhlasím až do písemného odvolání se zpracováním výše uvedených údajů a údajů o došlých platbách organizací Lékaři bez hranic - Médecins Sans Frontières in Czech Republic, o.p.s. za účelem zařazení do databáze dárců, péče o dárce, informování o činnosti této organizace a statistického zpracování.

Náš závazek: Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat písemně, emailem či telefonicky. Vaše údaje nikdy nikomu neprodáme, nebudeme sdílet s dalšími subjekty ani je nevyužijeme k jiným účelům než shora uvedeným.DĚKUJEME, ŽE JSTE V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC!