Publikováno: 21.06.2012

UPDATE 1.12.2012 - vyhlášení výsledků

Výsledky soutěže najdete ZDE.

 

 

UPDATE 1.11.2012 - Soutěž ukončena

 

 

UPDATE 1.10.2012 - UPOZORNĚNÍ O PRODLOUŽENÍ UZÁVĚRKY SOUTĚŽE DO 31.10.2012

S ohledem na zvýšený zájem o tričko JSEM V TOM v osledních dnech jsme se rozhodli dát možnost zúčastnit se soutěže i jeho novým majitelům a prodloužit termín pro zaslání soutěžních fotografií do 31. října 2012.

 

 

Kupte si tričko "JSEM V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC!"
a pošlete fotku do soutěže!

© 2010 Geren Tarasqeuese

Jsem v tom s Lékaři bez hranic“ 

může říci kdokoli, kdo s námi sympatizuje a má chuť veřejně sdílet své angažmá a nadšení pro práci Lékařů bez hranic. I když nemáte možnost jet na misi, stát se dobrovolníkem nebo dárcem, můžete nám veřejně vyjádřit svou podporu. Třeba tak, že se vyfotíte v našem tričku či jen s jednoduchým nápisem JSEM V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC nebo kdekoliv, kde uvidíte hlásící se ruce kampaně JSEM V TOM.

 

Své fotografie nám prosím zasílejte na email: jsemvtom@lekari-bez-hranic.cz. Vaše fotografie následně zveřejníme v galerii JSEM V TOM na tomto webu a na našem Facebooku.

 
Jak zakoupit tričko JSEM V TOM?

Tričko JSEM V TOM si můžete zakoupit v rámci naší veřejné sbírky za cenu 350 Kč. Navštivte E-shop kampaně JSEM V TOM.

 

Soutěž o nejzajímavější foto kampaně JSEM V TOM 

Zaslané fotografie zařadíme do soutěže o nejzajímavější snímek kampaně JSEM V TOM, který bude vybírat porota sestavená ze spolupracovníků Lékařů bez hranic vyjíždějících na mise v krizových oblastech. Vítěz bude vyhlášen v listopadu tohoto roku.

  

Pravidla soutěže o nejlepší fotografii JSEM V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC (dále jen „soutěž“):

  1. Pořadatelem soutěže je organizace Lékaři bez hranic - Médecins Sans Frontières in Czech Republic, o.p.s., Seifertova 555/47, 130 00 Praha 3, IČ: 28476654 (dále jen „pořadatel“).
  2. Do soutěže mohou být přihlášeny fotografie na téma JSEM V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC.
  3. Soutěžní fotografie lze zasílat na email: jsemvtom@lekari-bez-hranic.cz do 30. 9. 2012. (UPOZORNĚNÍ: Uzávěrka soutěže byla posunuta na 31.10.2012.)
  4. Do soutěže se mohou přihlásit pouze fyzické osoby. Soutěžící může přihlásit nejvýše 3 fotografie.
  5. Soutěžící musí být vlastníkem veškerých autorských práv k přihlášené fotografii.
  6. Zasláním fotografie do soutěže dává soutěžící souhlas k reprodukci a propagaci fotografie pro nekomerční účely na webech a sociálních médiích Lékařů bez hranic.
  7. Zasláním fotografie vyjadřuje soutěžící souhlas se zpracováním jím zaslaných osobních údajů pro účely organizace této soutěže.
  8. Vítěze vybere porota sestavená z řad spolupracovníků Lékařů bez hranic. Vítěz bude vyhlášen v listopadu tohoto roku.
  9. Do soutěže nebudou zařazeny příspěvky, jejichž obsah odporuje principům a poslání Lékařů bez hranic, může budit pohoršení, urážet lidskou důstojnost, rasu, náboženské či politické přesvědčení nebo příspěvky, které jiným způsobem nejsou v souladu s obecně závaznými právními předpisy ČR.
  10. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci Lékařů bez hranic a jejich blízcí rodinní příslušníci.