Publikováno: 12.02.2013

Naši Expati o kampani JSEM V Tom v České televizi

Moderátorky pořadu Sama doma si do České televize dvakrát pozvaly naše expaty. Ti vyprávěli o tom, jaká práce na misích je, jaký je kontakt s místními lidmi i jaký je návrat z mise zpět domů. Představili také veřejnosti naši kampaň Jsem v tom s Lékaři bez hranic. Moc jim za jejich odvahu před kamerami děkujeme.

MUDr. Eva Kušíková v Sama doma na ČT.

14. března 2013
O své práci anestezioložky na tříměsíční misi v Afghánistánu přišla nejnověji promluvit naše lékařka Eva Kušíková. Vyprávěla i o slavení Vánoc v cizině a přinesla fotogalerii zajímavých snímků. Rozhovor s ní najdete ZDE.

 

 

11. února 2013
Naše spolupracovnice Lucie Brázdová se také přišla podělit o zkušenosti s prací porodní asistentky v uprchlickém táboru Jamam v Jižním Súdanu, kde v rámci mise pomohla na svět 180 dětem. Video můžete vidět ZDE.


 

12. září 2012
Hostem pořadu byl náš chirurg Tomáš Šebek, který vyprávěl o svojí účasti na misi na Haiti. To v roce 2010 postihlo ničivé zemětřesení, na které jsme reagovali nejrozsáhlejším zásahem v dějinách Lékařů bez hranic. Záznam je dostupný v i-vysílání České televize ZDE.